Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Одна Ірина між двома Артемами: на Олімпіаду у Пекіні відрядили троє біатлоністів з Чернігівщини

Одна Ірина між двома Артемами: на Олімпіаду у Пекіні відрядили троє біатлоністів з Чернігівщини

На XXIV зимових Олімпійських іграх у Пекіні Чернігівську область представлятимуть біатлоністи 34-річний Артем Прима, 29-річна Ірина Петренко та 28-річний Артем Тищенко. Перші двоє є уродженцями Чернігова, третій – села на Сумщині.

Як повідомляє на своїй Facebook-сторінці обласне відділення Національного олімпійського комітету, вони увійшли до складу Олімпійської збірної команди України, що налічує 45 спортсменів.

Його затвердив виконком НОК за поданням національних федерацій і за підсумками детального аналізу Робочої групи з підготовки до Ігор в Пекіні у відповідності до міжнародної та національної систем відбору.

За інформацією xsport.ua, українська команда біатлоністів, 10 атлетів і 13 представників тренерського штабу, вирушила до Пекіна 26 січня. Звідти спортсмени мали дістатися до олімпійського кластера Чжанцзякоу, національного біатлонного центру Китаю. Саме там відбуватимуться змагання стріляючих лижників.

Нині біатлоністи адаптуються до місцевих природних умов, висоти, зміни часових поясів та тренуються до стартів. Першими перегонами для них має стати змішана естафета 5 лютого.

Нагадаємо, XXIV зимові Олімпійські ігри в Пекіні відбуватимуться з 4 по 20 лютого. Столиця Китаю стане першим містом, що прийме як літні, так і зимові Ігри. Загалом біля 3 тисячі атлетів з усього світу розіграють 109 комплектів нагород у 15 видах програми.

Фото – з мережі.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
31.01.2022

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь