Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Один за всіх і всі за одного: Україна долучиться до семи навчань НАТО у 2021

У 2021 році Україна візьме участь у семи навчаннях НАТО за п’ятою статтею Вашингтонського договору про Колективну оборону.

Один за всіх і всі за одного: Україна долучиться до семи навчань НАТО у 2021

Цьогоріч Україна долучиться до таких навчань Альянсу – Steadfast Cobalt, Ramstein Apex, Ramstein Ambition, Steadfast Defender, Noble Bonus, Steadfast Jupiter та Steadfast Leda.

Про це розповів міністр оборони України Андрій Таран та додав, що в умовах російської агресії принцип “один за всіх і всі за одного” набуває особливого значення.

— Українські військові зажили доброї слави професійних, метких та сміливих, серед колег з Альянсу. Це визнання трансформувалося у довіру та готовність долучати українців до відпрацювання колективної оборони, яка для НАТО полягає в тому, що напад на будь-яку з держав-членів Альянсу розглядається як напад на усіх, — розповів міністр.

Україна в НАТО

Президент Литви Гітанас Науседа озвучив прогноз щодо вступу України до НАТО. На його думку, це може статися не раніше ніж через 10 років.

Президент додав, що для отримання членства в ЄС потрібно продовжувати реформи, адже їхнє сповільнення означатиме, що стратегічна мета знову відкладена.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-04-07 15:55:04