Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Одесою потрібно жити! Маршрут вихідного дня для прогулянки містом

У день Одеси хочу показати вам невеликий маршрут вихідного дня. Збережіть собі й обов’язково приїжджайте в Одесу. Гулятимемо разом!

Отже, починаємо з вулиці Коблевської. Вона разом із паралельною їй вулицею Ніжинською набагато красивіша, ніж Дерибасівська.

Прогулюючись Коблевською, ви дійдете до Нового ринку. Раджу пройтися великими корпусами, які нещодавно відреставрували, але місцевий колорит від цього не постраждав. Не скуштувати там налитий південним сонцем одеський виноград буде великою помилкою.

Після цього вулицею Ольгіївською пройдіться до Медіну (Одеський медичний національний університет, – Ред.). Особисто для мене це дуже важливе місце, де я провів студентські роки, зустрів свою дружину і робив перші кроки у доросле життя. На додачу до моїх особистих теплих спогадів, це один із найкрасивіших університетів у країні. (А який там Анатомічний корпус!)

Біля Медичного університету ще одне культове місце – Одеський художній музей на вулиці Софіївській. Те, що з цим музеєм зробив великий Олександр Ройтбурд, – треба бачити. Похід сюди – обов’язковий пункт програми для всіх: і туристів, і місцевих.

Фінальною крапкою нашого маршруту буде бульвар Жванецького, за бажанням можете прогулятися далі в бік Тещиного мосту. Саме звідси відкривається найприголомшливіший вид на наш порт, особливо на заході сонця. Перевірено особисто!

Друзі, це тільки один із можливих варіантів прогулянки улюбленою Одесою, який змусить вас по-новому поглянути на наше приголомшливе місто.

Любителям відпочинку в менш жвавих і більш зелених місцях рекомендую верхню терасу Траси здоров’я. Театралам, крім всіма улюбленого Оперного, хочу порадити Театр на Чайній – фантастичну трупу, яка зараз дає вистави в Палаці студентів на Маразліївській.

Одеса – настільки багатогранна, що, навіть живучи тут, щодня можна відкривати її для себе по-різному і неймовірно заряджатися цією енергією. За це ми її і любимо! З днем народження, рідна!

Автор: Олексій Гончаренко – народний депутат Верховної Ради IX скликання

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-09-02 19:18:31