Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Очільник Чернігівської області віддав за новеньке авто майже 2 мільйони гривень

Очільник Чернігівської області віддав за новеньке авто майже 2 мільйони гривень

Голова Чернігівської ОДА В'ячеслав Чаус задекларував новий автомобіль – Volkswagen Touareg 2021 року.

Згідно з електронною декларацією, вартість авто – 1 987 100 гривень. Відповідні зміни до НАЗК внесені 11 вересня, повідомляє  Суспільне.

Це у коментарі журналістам підтвердив сам В'ячеслав Чаус, та додав, що автомобіль обрав ще до того, як отримав пропозицію очолити Чернігівську ОДА.

«Далі підписав з автосалоном договір, і перерахував аванс – ще 8 липня. Це легко перевірити, адже це зафіксовано у декларації. Кошти на авто зароблені під час роботи в «Укргазвидобуванні». І також належним чином задекларовані», – відповів Чаус.

Нагадаємо, В'ячеслав Чаус офіційно став головою Чернігівської облдержадміністрації 4 серпня. Його призначення ухвалили на засіданні Уряду 28 липня. На тому ж засіданні прийняли рішення щодо звільнення Анни Коваленко з посади.

До свого призначення на посаду В’ячеслав Чаус був заступником гендиректора із земельних та соціальних питань «Укргазвидобування».

Відповідно до електронної декларації за минулий рік, отримав понад 11 мільйонів гривень зарплатні.

В Чернігові має квартиру площею 72 квадратні метри, садовий будинок та земельну ділянку у Клочкові – це село біля Седнева. Також володіє автівками Volkswagen Touran 2013 року випуску та KIA Sorento 2017 року.

 

Фото – ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
14.09.2021

Залишити відповідь