Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Очікую змістовну зустріч: Зеленський відреагував на запрошення у Вашингтон

Володимир Зеленський відреагував на запрошення Джо Байдена у Вашингтон, заявивши, що очікує змістовної та плідної зустрічі.

За словами Зеленського, під час зустрічі із американським президентом 30 серпня планується обговорити низку важливих питань у сфері стратегічного партнерства США та України.

Голови держав обговорять встановлення миру на Донбасі, повернення окупованого Криму, безпеку України, енергетичні питання, економіку та впровадження реформ, заявив Зеленський в Twitter.

Зустріч Зеленського і Байдена

Американський президент запросив Зеленського на зустріч ще 7 червня. Планувалося, що вона відбудеться у липні, але Білий дім ніяк не міг визначитися із датою через щільний графік Байдена.

Дату офіційного візиту Володимира Зеленського у Вашингтон визначили 21 липня. Прес-служба Білого дому офіційно запросила Зеленського у США на 30 серпня.

У Білому домі наголосили, що зустріч із Зеленським підтвердить підтримку Сполученими Штатами України проти російської агресії, та запевнили, що чекатимуть на українського президента із нетерпінням.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-07-22 00:08:11