Україна і світ

Об’єкти НСТУ охоронятиме виключно поліція, щоб уникнути деверсійної вразливості, – постанова

Рішення прийнято з метою усунення юридичних колізій

Джерело: 112.ua

Об’єкти НСТУ охоронятиме виключно поліція, щоб уникнути деверсійної вразливості, - постанова

Уряд своєю постановою ухвалив внесення змін до переліку об’єктів державної та інших форм власності, охорона нерухомого майна яких здійснюється виключно органами поліції охорони на договірних засадах. До цього переліку включено об’єкти ПАТ “НСТУ” у Києві та в її регіональних філіях, повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

Проект нормативно-правового документу був розроблений Держкомтелерадіо після звернення Служби безпеки України, яка констатувала наявні проблеми у забезпеченні безпеки цих об’єктів від терористичної та диверсійної вразливості.

Так, за результатами проведених суспільним мовником тендерних процедур на закупівлю послуг охорони об’єктів нерухомості ПАТ “НСТУ” у м. Києві та в регіональних філіях, тендери виграють приватні охоронні структури, кінцевими бенефіціарними власниками яких є громадяни Російської Федерації.

Раніше державні телерадіокомпанії постановою КМУ від 11.11.2015 № 937 “Питання забезпечення охорони об’єктів державної та інших форм власності” було включено до Переліку об’єктів державної та інших форм власності, охорона нерухомого майна (незалежно від цільового призначення) яких здійснюється виключно органами поліції охорони на договірних засадах. Суспільний мовник створений у формі публічного акціонерного товариства на базі Національної телекомпанії України, Національної радіокомпанії України та обласних державних телерадіокомпаній, 100 відсотків власності яких належать державі.

Новини за темою: Шуфрич: Відмова НСТУ транслювати рекламу Бойка – це грубе порушення конституційних прав людини

З метою усунення юридичних колізій, керуючись питанням забезпечення безпеки об’єктів інформаційної сфери від терористичної та диверсійної вразливості, а також забезпечення інформаційної безпеки держави, виникла необхідність у внесенні змін до цієї постанови.

Новини за темою: Під НСТУ кілька сотень активістів із кувалдою вимагали відставки Аласанії

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua