Україна і світ

ОБСЄ зафіксувала майже три десятки танків ворога на полігоні під Донецьком

ОБСЄ зафіксувала майже три десятки танків ворога на полігоні під Донецьком

Спостерігачі спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зафіксували 17 серпня 29 танків та більш ніж десяток артелерійських установок у районі села Тернове на окупованій території Донеччини.

У черговому звіті СММ ОБСЄ в Україні на основі інформації, що надійшла станом на 19:30 19 серпня 2019 року зазначається, що безпілотник малого радіуса дії зафіксував 29 танків моделі Т-64 у кількості 13 одиниць, та 16 одиниць танків моделі Т-72. Також виявлено 2 самохідні артилерійські гармати 2С9 “Нона-С”, 120 калібру міліметрів на полігоні біля Тернового.

Серед іншого на цьому полігоні, розміщеному за 57 кілометів на схід від Донецька, також було виявлено 8 самохідних гаубиць 2С1 “Гвоздика”, калібру 122 міліметрів та 3 буксирувані гаубиці Д-30 “Жаба”, калібру 122 міліметрів.

Також 17 серпня БПЛА СММ зафіксував 12 БМП-1, один БТР-70 та одну інженерну машину розгородження ІМР-2 біля села Круглик (65 кілометрів на південний захід від Луганська), а 19 серпня безпілотник Місії виявив 8 броньових бойових машин біля села Пришиб (34 км на північний захід від Луганська).

Які сили тримає Росія на кордоні з Україною?Росія утримує понад 82 тисячі військових вздовж кордону з Україною, в анексованому Криму та на окупованих територіях Донецької і Луганської областей. У них на озброєнні є гаубиці, протитанкові гармати, “Гради” і танки. Весь цей час, в Кремлі цинічно наголошують, що не мають жодного стосунку до війни на Донбасі і їхніх солдатів нібито там немає.

Загалом вздовж державного кордону України у Ростовській області РФ розміщено понад 25 батальйонних тактичних груп і активно формується 150-та мотострілецька дивізія.

ОБСЄ зафіксувала майже три десятки танків ворога на полігоні під Донецьком
Звідки Росія може напасти на Україну / інфографіка 24 каналу

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело Телеканал новини «24»
21.08.2019