Україна і світ

ОБСЄ виявила 57 ворожих танків біля Луганська

ОБСЄ виявила 57 ворожих танків біля Луганська

На окупованих територіях Луганської області ОБСЄ зафіксувала понад півсотні танків, важку броньовану техніку, а також “Гради” та зенітно-ракетне озброєння за межами виділених місць зберігання озброєння.

Безпілотник ОБСЄ малого радіуса дії виявив 4 танки біля населеного пункту Новоселівка, йдеться у звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ за 25 квітня 2019 року.

Поблизу Луганська місія ОБСЄ виявила:

  • 13 танків на полігоні поблизу населеного пункту Шимшинівка (27 км на південний захід від Луганська)
  • 23 танки на полігоні біля населеного пункту Круглик (65 км на південний захід від Луганська)
  • 21 танк, 15 одиниць буксирувальної артилерії чи мінометів 6 самохідних гаубиць на полігоні поблизу населеного пункту Мирне (28 км на південний захід від Луганська)

Крім того, ОБСЄ виявила на території колишнього міжнародного аеропорту “Луганськ” 6 зенітних ракетних комплексів (9К35 “Стріла-10”), 7 танків (Т-72), 7 самохідних гаубиць (2С1 “Гвоздика”), 7 реактивних систем залпового вогню (БМ-21 “Град”) та 10 буксирувальних гаубиць (2А65 “Мста-Б”, Д-30 “Жаба”)

Вся ця техніка розташована за межами виділених місць зберігання озброєння.

Яка зброя заборонена мінськими угодами?І українські військові, і проросійські бойовики повинні були з вересня 2014 року відвести від лінії зіткнення на відстані не менше 15 кілометрів з кожної сторони засоби ураження калібром понад 100 міліметрів. Це повинно було створити зону припинення застосування зброї шириною не менше 30 кілометрів – зону безпеки.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело Телеканал новини «24»
27.04.2019

Close