Україна і світ

ОБСЄ ухвалила заходи щодо члена місії Алексєєва, викритого в антиукраїнських висловлюваннях

Алексєєв, як з’ясувалося, публікував у соцмережах сповнені агресії повідомлення, закликав до насильства, підтримував сторону російських гібридних сил на Донбасі

Джерело: 112.ua

ОБСЄ ухвалила заходи щодо члена місії Алексєєва, викритого в антиукраїнських висловлюваннях

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ поінформувала про вжиття заходів щодо свого співробітника, громадянина Росії Миколи Алексєєва, який був викритий у антиукраїнські висловлюваннях у соціальних мережах. Про це повідомила прес-служба ПММ ОБСЄ у відповідь на запит “Радіо Свобода”.

Новини за темою: Верховний комісар ОБСЄ у справах нацменшин поділяє позицію “Опозиційної платформи ‒ За життя” щодо захисту прав російськомовних громадян

“Щодо заяв про одного із спостерігачів СММ ОБСЄ повідомляємо, що Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ вжила відповідних заходів”, – йдеться у відповіді.

Журналісти зазначеного ЗМІ цікавилися, які дії СММ ОБСЄ має намір здійснити щодо цього члена місії, і чи порушує його поведінка правила організації.

Новини за темою: В ОБСЄ прокоментували рішення суду щодо позову “С14” проти “Громадського”

9 серпня телеканал “1 + 1” оприлюднив матеріал про члена Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, громадянина Росії Миколи Алексєєва, який, як з’ясувалося, публікував у соцмережах антиукраїнські, сповнені агресії повідомлення, закликав до насильства, підтримував сторону російських гібридних сил на Донбасі.

Джерело: www.112.ua