Україна і світ

Обстріли траси Лисичанськ-Бахмут: російські ДРГ намагались вийти автошлях, але їх вибили

Будівельні матеріали м.Ніжин

За останніми даними, зараз близько 90% Луганської області окуповано російською армією. Українські захисники вже четвертий місяць намагаються утримувати повномасштабну оборону.

Глава Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай розповів, яка ситуація у регіоні зараз.

– Луганська область – це досить невелика територія, навіть у співвідношенні з Донецькою. Російські війська робитимуть спроби максимально її взяти, тому що теоретично для них – це найлегший шлях дійти хоч до якоїсь проміжної перемоги. Найголовніше, що з першого дня (повномасштабного вторгнення Росії, – Ред.) обстрілюють всю територію. Ми четвертий місяць утримуємо лінію оборони. Зруйновано безліч наших оборонних будов, розбито зміцнювальні споруди.

Луганська область має вкрай важку місію, тому що три місяці тривають постійні атаки та обстріли. Якщо хтось думає, що війни виграють миттєво або за допомогою чарівної палички – це неправильно. Навіть той лендліз від США заходить із Заходу України. Він має проїхати Схід України, в якому працюють диверсанти, а російські війська намагаються розбити залізниці. Це дуже важко. Ми тримаємо цю орду четвертий місяць – це честь та хвала кожному героєві, який захищає Луганську область.

Вчора 50 осіб із російських диверсійно-розвідувальних груп вийшли на трасу Лисичанськ-Бахмут, але українські захисники звідти їх швидко вибили. Проте російська армія досі намагається прострілювати автошлях.

За словами глави Луганської ОВА, Збройні сили Російської Федерації концентрують максимальні зусилля для повної окупації регіону, проте ЗСУ тримають оборону вже четвертий місяць. Російська армія намагається знищувати українські оборонні позиції щодня, наголосив Сергій Гайдай.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-26 15:50:12

Магазин Автозапчастин м.Ніжин