Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Обстежили майже 3000 км: на Чернігівщині поліція перевірила стан доріг до зимового періоду

Обстежили майже 3000 км: на Чернігівщині поліція перевірила стан доріг до зимового періоду

Співробітники відділу безпеки дорожнього руху патрульної поліції області спільно з власниками автомобільних доріг та вулиць провели осінній комісійний огляд вулично-шляхової мережі області.

Про це повідомляє прес-служба поліції Чернігівської області.

Обстежили майже 3000 км доріг державного значення.

В результаті видали 28 вимог про усунення недоліків  та склали 6 адміністративних матеріалів за порушення правил, норм і стандартів, що стосуються безпеки дорожнього руху.

Обстеження показало, що загальна картина із заміною асфальтного покриття покращується, але проблемні ділянки ще залишаються. В основному це стосується вулиць приватного сектору.

Поліцейські зафіксували чималу кількість вибоїн,  деформацій у вигляді ямковості та осідання асфальтного покриття. Власники таких вулично-шляхових мереж отримали від інспекторів відповідні вимоги про усунення недоліків.

Також поліцейські перевірили готовність власників автомобільних доріг та обслуговуючих компаній до утримання доріг у зимовий період – це наявність паливо-мастильних матеріалів, піщано-сольової суміші, фракційних матеріалів, технічний стан снігоприбиральної техніки.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
02.11.2020