Місто і регіон

Обрано кандидатуру на звання “Почесний громадянин міста Ніжина”

30 січня вперше у цьому році відбулось засідання Експертної ради з питання надання звання "Почесний громадянин міста Нжина". 

На початку заступник міського голови Ігор Алєксєєнко запропонував обрати головою Ради міського очільника Лінника Анатолія Валерійовича, заступником голови Ради – секретаря міської ради Салогуба Валерія Володимировича, секретарем Ради – начальника відділу з питань організації діяльності міської ради та її виконавчого комітету.

На ім’я міського голови надійшло три листа з проханням надати звання «Почесний громадянин міста Ніжина»: два з них –  Мамедову Володимиру Хейбаровичу і один лист  –  Лукачу Василю Степановичу.

Члени експертної ради ретельно вивчили листі-звернення, обговорили обидві кандидатури, врахували усі звання і регалії кожного кандидата а також його активну позицію у суспільному житті міста. Потому перейшли до відкритого голосування.

Внаслідок підрахунку голосів Експертною радою було одноголосно ухвалено надати звання «Почесний громадянин міста Ніжина» Володимиру Мамедову за його внесок у розвиток спорту у місті і підтримку різних соціальних проектів.

Наприкінці Володимир Хейбарович подякував присутнім за таку честь і пообіцяв надалі підтримувати наше місто на усіх рівнях.

Надалі рішення Експертної ради виноситиметься на затвердження сесії міської ради.

Обрано кандидатуру на звання "Почесний громадянин міста Ніжина"

Обрано кандидатуру на звання "Почесний громадянин міста Ніжина"

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: mynizhyn.com

Close