Україна і світ

Оборонний бюджет США передбачає виділення Україні 100 млн дол. на летальну зброю

Загальну суму військової підтримки України буде збільшено на 50 млн дол

Джерело: 112.ua

Оборонний бюджет США передбачає виділення Україні 100 млн дол. на летальну зброю

Оборонний бюджет США на 2020 рік передбачає виділення Україні 100 млн дол. на летальну зброю, повідомляє у Facebook Посольство України в США.

“Важливе рішення, на яке ми очікували. Активна взаємодія з Конгресом США і Пентагоном, збільшення довіри до України дають свій результат. Сенат США пропонує збільшити до 300 млн дол. і істотно розширити безпекову допомогу Україні в оборонному бюджеті на 2020 рік”, – йдеться в повідомленні.

Зокрема, комітет з питань збройних сил Сенату США затвердив проект закону “Про бюджет США на 2020 на потреби національної оборони”, яким санкціоновано виділення Пентагону 300 млн дол. для надання допомоги безпеки Україні, що на 50 млн дол. перевищує асигнування поточного року.

З вказаної суми 100 млн дол. мають бути спрямовані виключно на летальні види озброєнь.

Згідно з документом, пропонується розширити допомогу США у зміцненні обороноздатності Збройних сил України шляхом включення в неї засобів берегової охорони і протикорабельних ракет.

Закон “Про бюджет США на 2020 на потреби національної оборони” вступить в силу після його прийняття Сенатом і Палатою представників і підписання президентом США.

Як повідомлялося, Україна може отримати кораблі і летальну зброю у зв’язку з посиленням присутності НАТО в Чорному морі.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua