Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Обмен детьми был душераздирающим: в Америке перепутали эмбрионы во время ЭКО

В американському Лос-Анджелесі розгоряється неабиякий скандал, центром якого стала клініка репродуктивної медицини. На неї подала до суду американська сімейна пара, якій, за їхніми словами, клініка імплантувала чужу дитину.

Все стало очевидним, коли Дафна і Олександр Кардинале вперше побачили немовля, зачатого за допомогою ЕКЗ. Вони помітили, що у дівчини було вугільно-чорне волосся і набагато темніший колір обличчя, ніж у кого-небудь в їхній сім’ї.

Через кілька місяців тест ДНК підтвердив, що ані чоловік, ані дружина не є біологічними батьками малятка, появи на світ якого чекали з таким нетерпінням.

За словами адвокатів, швидше за все, дві лабораторії, пов’язані одним лікарем, поміняли ембріони двох абсолютно різних пар і імплантували їх не тим матерям.

Зрештою пари зустрілися і звернулися до суду, щоб домогтися опіки над своїми генетичними дітьми.

– Коли правда стала відома, обмін дітьми став ще більш несамовитим, – зізнався один з батьків.

За його словами, втрата народженої дитини, яку ви вже знаєте, і набуття дитини генетичної, якої ви ще не знаєте, стало справжнім кошмаром.

Адвокати вже подали позов на клініку, де було зроблене штучне запліднення, на стягнення емоційного, компенсаційного та майнового збитків, а також на відшкодування інших витрат.

Відзначимо, що при заплідненні за допомогою ЕКЗ сперма і яйцеклітина об’єднуються і культивуються в лабораторних умовах до того, як отриманий ембріон імплантується в матку матері.

Процедура часто застосовується, коли пара не може зачати дитину. При цьому допускається донорство яйцеклітин, сперми або і того, і іншого.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-09 13:48:42

Магазин Автозапчастин м.Ніжин