Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Облився розчинником і підпалив себе: жахливі подробиці трагедії у Ніжині

У важкому стані з опіками близько 60% тіла в суботу, 27 березня, в Ніжинську міську лікарню імені Галицького доставили місцевого жителя – 27-річного Руслана Добринця (прізвище змінене). Близько 11 години дня він вчинив спробу самоспалення біля власного двору.

Подія сталася в приватному секторі на вулиці Попудренка. Кажуть, в той день Руслан удома випивав зі своїм братом. Відносини у них нібито не дуже, а тут ще й трапилася чергова сварка. Видно, вона і підштовхнула Руслана до відчайдушного вчинку. Схопивши пляшку уайт-спіриту (безбарвного розчинника, який широко застосовується в лакофарбовій промисловості), він вибіг за межі двору, облив себе рідиною і підпалив. Спалахнув немов сірник і від болю став кричати і корчитися. Це побачили сусіди і з відрами кинулися гасити його. А через кілька хвилин на місце прибули ще і два відділення рятувальників (їм повідомили, що нібито горить будинок).

– У чоловіка опіки III і IV ступеня. Постраждали дихальні шляхи, голова, грудна клітка, поперек, верхні і нижні кінцівки. По суті, все тіло, за винятком окремих ділянок. Він лежить в реанімаційному відділенні. Ми тримаємо його в стані седації, тобто медикаментозного сну. Також здійснюється штучна вентиляція легенів. Сьогодні (розмовляємо 29 березня. – Авт.) приїде фахівець з опікового відділення обласної лікарні і дасть рекомендації щодо подальшого лікування. Не виключено, що хворого доведеться перевозити до Чернігова, – сказали медики.

За словами правоохоронців, кримінальну справу не відкривали, оскільки немає складу злочину.

P.S. На жаль, в ніч на 30 березня Руслана не стало.

gorod.cn.ua, Юрій Нікітін, «Гарт» №14 (3026) від 1 квітня 2021

Джерело: mynizhyn.com
2021-04-02 14:04:03