Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Обласний педагогічний ліцей для обдарованої молоді набуде високий статус наукового закладу

Обласний педагогічний ліцей для обдарованої молоді набуде високий статус наукового закладу

І для цього є всі підстави та позитивні напрацювання, яких добився викладацький колектив обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради за майже 27 років своєї діяльності на чолі із беззмінним директором закладу, заслуженим працівником освіти України Ганною Коломієць.

Починаючи з 1994 року (часу створення), ліцей надає профільне гуманітарне, фізико-математичне, біолого-хімічне навчання для талановитих учнів 10-х та 11-х класів сільських та селищних шкіл Придесення. Окрім того, заклад освіти є опорним для слухачів курсів обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д. Ушинського…

Проте ліцей вже «переріс» академічний рівень та, завдяки креативним ініціативам директорки, її колегам-педагогам, серед яких освітяни вищих категорій, в тому числі 13 кандидатів наук та один доктор наук, а також своїм багатьом учням і випускникам, поступово рухається до набуття «наукового» статусу. З цією метою заклад вже пройшов позаплановий аудит управління Державної служби якості освіти в області та готує відповідні документи для зміни статусу на розгляд та затвердження депутатським корпусом обласної ради.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

18.07.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова