Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Облаштування кола на перехресті Доценка-Космонавтів у Чернігові почали до проведення тендеру

Облаштування кола на перехресті Доценка-Космонавтів у Чернігові почали до проведення тендеру

Роботи з облаштування кола на перехресті вулиць Доценка та Космонавтів розпочали ще до проведення тендеру.

Торги на проведення цих робіт, які оголосило управління ЖКГ Чернігівської міськради, пройдуть лише 7 вересня. А роботи виконують вже з 17 серпня, коли виконком дозволив перекрити це перехрестя для проведення реконструкції.

Як написав на своїй сторінці у Facebook чернігівський активіст Олександр Гашпар, 22 серпня 2020 року на комунальному телебаченні «Новий Чернігів» виходить сюжет, в якому директор ТОВ «ШБУ-14» Олександр Харчук розповідає, як просуваються роботи з реконструкції перехрестя Доценка-Космонавтів з улаштуванням кругового руху, які виконують працівники очолюваного ним підприємства.

Зі слів Гашпара, договір підряду на реконструкцію цього об'єкту не укладений; проектна документація не могла бути передана Управлінням ЖКГ підряднику з огляду на положення пункту 48 Загальних умов укладення та виконання договорів підряду в капітальному будівництві і тому будівництво де-юре ведеться без проекту; ТОВ «ШБУ-14» реконструює це перехрестя не лише без договору і без проектної документації, а і ще, без дозволу на виконання будівельних робіт.

«Відповідно не здійснюється ані авторський, ані технічний нагляд за відповідністю і якістю виконуваних робіт на цьому об'єкті. Ті роботи, що виконуються «невідомими особами» з «ШБУ-14» без договору, без проекту і без дозволу ДАБІ не можуть бути, але точно будуть оплачені з міського бюджету», – пише Олександр Гашпар.

Нагадаємо, що подібна ситуація нещодавно склалася з будівництвом скейт-парку у Чернігові, роботи з облаштування якого почалися ще до того, як був проведений тендер.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
25.08.2020