Україна і світ

Обіцяю не будувати там Trump Tower, – Трамп віджартувався щодо купівлі Гренландії

Обіцяю не будувати там Trump Tower, – Трамп віджартувався щодо купівлі Гренландії

Заяви про купівлю острова очільнику Білого дому виявилося замало. Після зухвалої відповіді Данії про те, що Гренландія не продається, Трамп вирішив поширити дотепний мем у своєму мікроблозі.

Американський президент днями заявив журналістам, що цікавився покупкою Гренландії у Данії. Трамп сказав: придбання острова – цікаве “стратегічно”, бо завдяки цьому американці зможуть збільшити свою військову присутність в Арктиці. У Данії на такі слова вже відреагували, там кажуть: якщо Трамп дійсно вважає, що продаж Данією 50 тисяч своїх громадян США це хороша ідея, то це остаточний доказ того, що він з’їхав з глузду.

Після цього очільник Білого дому опублікував у своєму Twitter дотепний мем. На картинці – посеред якогось селища у Гренландії красується гігантський хмарочос. На горішньому поверсі будівлі – прізвище американського президента.

Обіцяю не будувати Trump Tower у Гренландії,
– підписав картинку Трамп.

Що відомо про Trump Tower? Це – 58-поверховий хмарочос в Нью-Йорку, висота якого сягає 202 метри. Будівля розташована на перехресті П’ятої авеню та 56-ї вулиці. Хмарочос спроектував Дональд Трамп і Equitable Life Assurance Company. Будівництво споруди було закінчили у листопаді 1983 року.

У стінах будівлі розташовані офіси, готель та апартаменти.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело Телеканал новини «24»
20.08.2019