Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Объявлены лауреаты Нобелевской премии-2021 по экономике

Нобелівська премія 2021 року у галузі економіки дісталася трьом американцям – Девіду Карту, Джошуа Ангрісту та Гвідо Імбенсу.

Видають цю премію з 1968 року. Вона не входить до основного списку з п’яти щорічних нагород, оскільки Альфред Нобель не включив її в свій заповіт 1895 року. Але це не робить її менш престижною.


Нобелівську премію з економіки у 2020 році отримали Пол Мілгром та Роберт Вільсон за вдосконалення теорії аукціонів та винайдення нових форматів аукціонів.

Нобелівських лауреатів 2021 року із п’яти основних премій вже названо. Зокрема, премії з фізіології та медицини отримали американські вчені Девід Джуліус і Ардем Патапутян за відкриття рецепторів температури і тактильних рецепторів, з фізики –вчені Сюкуро Манабе, Клаус Хассельман і Джорджо Парізі за новаторський внесок у розуміння складних фізичних систем, з хімії –Бенджамін Ліст і Девід Макміллан, які розробили новий інструмент для побудови молекул (органокаталіз), з літератури – Абдулразак Гурна за безкомпромісне та співчутливе проникнення в наслідки колоніалізму і долю біженців.

А лауреатами Нобелівської премії миру-2021 стали філіппіно-американська журналістка Марія Ресса та російський журналіст Дмитро Муратов.Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-11 13:02:49

Магазин Автозапчастин м.Ніжин