Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

O.Torvald презентував новий альбом Втома

Гурт O.Torvald представив новий музичний альбом під назвою Втома. За словами музикантів, він передає їхні власні переживання та особистий досвід.

В альбомі Втома гурт ділиться тим, що всередині кожного з них протягом 704 днів повномасштабного вторгнення.

O.Torvald презентував альбом Втома

Учасники O.Torvald зазначили, що не ділилися цими емоціями навіть одне з одним. Тож слухачі можуть першими дізнатися про все.

Зараз дивляться

В описі до Втоми йдеться, що в ній є розповіді про досвід лікування посттравматичного синдрому, ностальгію за минулим та біль сьогодення.

– В альбомі ви не почуєте спекулятивних треків на війні, маніфестів і штучного патріотизму. Лише ми, шість людей, такі, якими ми стали за останні 704 дні, – наголосили O.Torvald у дописі.

Нагадаємо, що лідер гурту Женя Галич, який від початку великої війни став до зброї, раніше розповідав про свої відчуття та зміни в житті. Він зізнавався, що зараз відчуває себе більше військовим, ніж артистом.

Реакція мережі на альбом Втома від O.Torvald

В коментарях підписники вже діляться враженнями від прослуховування. Фанати діляться, що емоції від нових пісень зашкалюють.

  • Прослухав одним махом. Крутий альбом. Слухається дійсно як одне ціле. Моноліт. Вайб потужний, наче як The Wall від PF.
  • На словах: “… повзу, мене чекають вдома…”, – роз**бало вщент! Перепрошую за лайку. Емоції. Це найкраще що я слухав, за останні пів року. Дякую.
  • Сьогодні вночі я рази чотири по колу слухала альбом. Слухала і ціпеніла, слухала і плакала, слухала і глушила крик.Це дуже болить, але разом з тим, ви, ніби, обіймаєте і лікуєте…
  • Неймовірний емоційний біль, місцями слухаєш і типу з усмішкою такою, що ми живемо в такій реальності та вже звикли. Йду, слухаю та думаю – а дійсно ж, ми “ті, хто давно не має мрій”. Неймовірно на часі.
  • І сльози, і радість, і в середині емоції бушують… Треки, які закохують, та лікують рани… Хлопці вміють дивувати різноманіттям звучання. Це драйв. Я щойно прослухала найкращий альбом у світі!

Новий альбом гурту O.Torvald доступний на усіх цифрових платформах. Музиканти також чекають шанувальників на концертах, де презентують пісні зі Втоми наживо.

Фото: O.Torvald

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-04 16:02:11