Місто і регіон

Низку вулиць у Ніжині перейменують на честь міст-побратимів

Будівельні матеріали м.Ніжин

Місцева влада Ніжина продовжує налагоджувати міжнародні зв’язки задля різнобічної та взаємовигідної співпраці між громадами в економічній, культурній, туристичній, освітній, соціальній сферах. Але пріоритетне питання – партнерська допомога з відновлення Чернігівщини і, зокрема, Ніжина, після бойових дій.

Сьогодні, 2 серпня, на розширеній міжвідомчій нараді Ніжинський міський голова Олександр Кодола нагадав про результати міжнародної діяльності, яку вони з командою – за дорученням президентапровели минулого тижня.  

Так, секретар Ніжинської міської ради Юрій Хоменко і радник міського голови Сергій Охонько відвідали бельгійське місто Вахтебеке, де підписали Меморандум про співпрацю між Ніжином та цим містом.

Безпрецедентну підтримку українському народу надавала і надає Польща. Міський голова О. Кодола разом з Ю. Хоменком та С. Охоньком уклали Меморандум про співпрацю між Ніжином і польськими містами Дебіце та Олькуш. Завдяки допомозі громад цих міст Ніжину, який 1,5 місяці знаходився в оточенні ворожих військ та піддавався ракетним бомбардуванням, вдалося уникнути гуманітарної катастрофи та допомогти найбільш вразливим категоріям населення нашого міста та нашим військовим.

Цього разу мер міста Дебіце передав дороговартісне обладнання – радіостанції, які будуть розподілені між військовими формуваннями і добровольчим загоном.

Міський голова Ніжина ще раз подякував Пану Бурмістру Miasto Dębica Mariusz Szewczyk та Пану Бурмістру Miasto Olkusz Роману Пясніку за щирий прийом та співпрацю.

Тобто відтепер Ніжин має ще три міста-побратими.

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

«Ми щиро вдячні громадам та очільникам цих міст за безпрецедентну підтримку!» – зазначив міський голова О. Кодола і наголосив, що виходить з  наступною ініціативою: перейменувати низку вулиць у Ніжині на честь міст-побратимів. Це буде гарним знаком солідарності трьох країн.

Олександр Михайлович вже надав робочій групі з перейменування вулиць відповідне доручення. Дане питання буде винесено на розгляд найближчої сесії Ніжинської міської ради.

Автор: журналіст сайту Nizhyn Post Валентина Савчук

Фото автора    

Джерело: uezd.com.ua
2022-08-02 15:24:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин