Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Ньюкасл переміг Ліверпуль у фіналі Кубка і виграв перший трофей за 70 років

Фото: Getty Images

Ньюкасл Юнайтед виграв свій перший національний трофей за 70 років. У фіналі Кубка англійської ліги сороки здолали Ліверпуль з рахунком 2:1.

Матч Ліверпуль – Ньюкасл Юнайтед на стадіоні Вемблі у Лондоні.

Ньюкасл Юнайтед – володар Кубка англійської ліги

Ньюкасл Юнайтед вигравав Кубок ярмарків у 1969 році, але не вигравав внутрішній трофей відколи переміг у Кубку Англії 1955 року.

Востаннє Ліверпуль та Ньюкасл зустрічалися у чемпіонаті англійської Прем’єр-ліги минулого місяця, і мерсисайдці здобули впевнену перемогу з рахунком 2:0.

У фіналі Кубка у першому таймі Ліверпуль більше володів м’ячем, але Ньюкасл більше створив нагод біля воріт суперника. Перед відходом на перерву гравець сорок Ден Берн забив гол після подачі з кутового, відкривши рахунок у грі.

На початку другого тайму Ньюкасл подвоїв перевагу, але гол Александера Ісака не зарахували через офсайд. Але через хвилину Ісак виправився і все ж подвоїв перевагу своєї команди.

Ліверпуль відквитав один м’яч у компенсований час завдяки голу Федеріко К’єзи, але Ньюкасл втримав перемогу.

Ліверпуль – Ньюкасл: відеоогляд

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Крім того тренер Ньюкасла Едді Гау став першим англійським фахівцем, який виграв національний трофей з часів Гаррі Редкнепа у 2008 році.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2025-03-16 23:34:00