Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Новини 206 округу: перше засідання ОВК, четверо відсутніх і «відкладена» постанова

Новини 206 округу: перше засідання ОВК, четверо відсутніх і «відкладена» постанова

Окружна виборча комісія на Чернігівщині набула своїх повноважень, затвердила графік роботи, втім, не визначилась із членами ОВК, які будуть виконувати свої повноваження на платній основі та із кандидатурами залучених працівників.

Перше засідання новоствореної ОВК ОВО №206 відбулося у неділю, 6 лютого, за відсутності чотирьох її членів.

Участь у засіданні окружної виборчої комісії у виборчому окрузі №206 взяли 14 членів, включаючи керівний склад. Ще четверо членів ОВК проігнорували перше засідання.

Зокрема, на засідання 6 лютого не з’явилися: представник політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Факел» Любомир Дикий, представниця політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Ольга Івасюк, представниця партії «Сила права» Софія-Романа Гіссовськата член комісії за поданням Партії Зелених України Сергій Луговик.

Усі присутні члени виборчої комісії склали присягу. Відтак, ОВК ОВО №206 набула своїх повноважень.

Під час свого першого засідання окружна виборча комісія розглянула питання про виконання членами ОВК ОВО №206 своїх повноважень на платній основі; про затвердження переліку посад та чисельності залучених працівників для роботи ОВК; про графік роботи ОВК ОВО №206; про графік чергувань членів ОВК  на період з 7 по 21 лютого 2022 року.

Голова та секретар виборчої комісії відмовилися виконувати свої обов’язки на платній основі.

Заступниця голови ОВК запропонувала залишити ці два місця вакантними ще на кілька засідань. Члени виборчої комісії підтримали таку пропозицію.

Новини 206 округу: перше засідання ОВК, четверо відсутніх і «відкладена» постанова

Під час розгляду питання про затвердження переліку посад та чисельності залучених працівників до роботи ОВК ОВО №206, голова виборчої комісії запропонувала залучити до роботи окружної виборчої комісії головного бухгалтера, два бухгалтера, діловода, системного адміністратора, оператора комп’ютерного набору, юриста та трьох технічних працівників.

Член виборчої комісії Анатолій Шацький («Європейська Солідарність»), у свою чергу, запропонував залучити замість одного з технічних працівників ще одного помічника системного адміністратора.

«Можливо доцільно замість трьох технічних працівників залишити два технічних працівники, а одну людину перенести до «комп’ютерщиків». Роботи багато. Один системний адміністратор і два помічники. На мій погляд, так було б краще», – запропонував Анатолій Шацький.

Зі своєю пропозицією звернулася до присутніх і представниця ОВК Юлія Іллєнко («Громадянська позиція»).

«Пропоную ці два питання розмежувати двома окремими постановами. Одна постанова – затвердити чисельність залучених працівників до роботи ОВК ОВО №206 у кількості 10 осіб. А другою постановою оформити питання конкретних посад залучених працівників – головний бухгалтер, бухгалтер і так далі», – зауважила Юлія Іллєнко.

Відтак, член виборчої комісії запропонувала на першому засіданні проголосувати за першу з цих постанов, а питання затвердження посад залучених працівників розглянути на наступному засіданні, а також доручити керівному складу комісії до наступного засідання запропонувати конкретні кандидатури на ці посади.

Постанову про залучення до роботи окружної виборчої комісії залучених працівників у кількості 10 осіб члени виборчої комісії підтримали одноголосно. Водночас, окружна виборча комісія проголосувала і за перенесення питання затвердження переліку посад залучених працівників на наступне засідання. За таку пропозицію проголосували 12 членів ОВК.

Протокольним рішенням комісія також затвердила графік своєї роботи з 7 по 21 лютого 2022 року: з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 18:00. Обідня перерва з 13:00 до 14:00. У вихідні дні комісія буде працюватиз 09:00 до 13:00. Після 21 лютого ОВК планує змінити графік своєї роботи.

Після завершення першого засідання ОВК ОВО №206 представник Громадянської мережі ОПОРА поцікавився у голови окружної виборчої комісії Юлії Кравченко («Слуга народу») станом матеріально-технічного забезпечення комісії.

«Станом на сьогодні нам надали чотири приміщення – один зал для засідань та три кабінети. Щодо комп’ютерів, телефонів – це питання буде вирішуватися уже з понеділка. На даний момент відповідно до розпорядження ЦВК нам змінили юридичну адресу на проспект Миру, 14»,– розповіла Юлія Кравченко.

07.02.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин