Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Новий рік у червоній зоні? Чи покращаться епідпоказники у деяких регіонах

В Україні найближчим часом з червоної зони адаптивного карантину можуть два регіони. Йдеться про Вінницьку та Хмельницьку області.

Про це повідомив керівник Центру економіки охорони здоров’я Київської школи економіки Юрій Ганиченко в інтерв’ю одному видань.

– Зараз практично кожен регіон може вийти найближчим часом з червоного рівня епіднебезпеки. Стримує коефіцієнт виявлених випадків – скільки із протестованих зразків є позитивними, є підтвердженими випадками захворюваності на Covid-19, – розповів він.

За словами Ганиченка, у Вінницькій та Херсонській області не перевищений коефіцієнт виявлення Covid-випадків, але за граничні показники виходить рівень госпіталізацій.

У Київській школі економіки вважають, якщо регіони зараз візьмуть під контроль коефіцієнт виявлення випадків, вони можуть вийти з червоного рівня до початку 2022 року.

– Коли регіони почали входити в червону зону, ми в Київській школі економіки говорили, що очікуємо ще у 2022 році червоні регіони. Адже зараз Дельта-хвиля, для її стримування необхідно більше часу, більш жорсткі обмеження, – наголосив експерт.

Якщо у регіонах не буде швидкого взяття під контроль коефіцієнта виявлення випадків, тобто нарощування тестування, то деякі регіони можуть не вийти з червоної зони перед Новим роком.

Станом на 10 грудня у червоній зоні карантину перебуває Вінницька, Волинська, Житомирська, Запорізька, Київська, Миколаївська, Сумська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області.  Вже 13 областей перейшли до жовтої зони, що означає низькі показники рівня захворюваності.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-10 11:10:05

Магазин Автозапчастин м.Ніжин