Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Новий Афганістан!

Президент РФ Путін доручив перевести Сили стримування російської армії в особливий режим несення служби. Що це означає.

Вчора Володимир Путін доручив перевести Сили стримування російської армії в особливий режим несення служби. Про це він заявив під час зустрічі з Шойгу та Герасимовим у Кремлі.
Підвищуючи ставку, Бункерний Дід ясно показує, що за чотири дні війни ті цілі та завдання, які він поставив перед військовим блоком, не були досягнуті і тиск треба посилювати.

Вчора був психологічно важливий рубіж. Саме в неділю, 27 лютого, за розрахунками Путіна, він повинен був виступити з промовою переможця та розповісти про вдалу завершену військову операцію та повну перемогу. Саме до цієї промови Путіна офіційне російське ЗМІ РІА Новини випустило фашистську статтю про повне поглинання Росією України.

Але все пішло не за планом у перший день війни.
Після ракетного удару по військових об’єктах та об’єктах військової інфраструктури України розпочалася сухопутна операція, яка практично одразу спіткнулася про запеклий опір українських військ.

За першу добу російські війська не суттєво просунулися в глиб території України, де змушені були зупинитися. Протягом наступних трьох днів зломити опір українських військ не вдалося.

Успіхом захоплення кількох маленьких міст та закріплення на підступах до Харкова та Києва це не назвеш.

За планом Путіна російські війська не повинні були зустріти відчайдушний опір і більша частина України мала зустрічати російських солдатів, якщо не з хлібом-сіллю, то покірно (як заведено у росіян).

Далі, центральна влада в Україні мала бути захоплена, все, що не втекло і не перейшло на бік Путіна українське керівництво, заарештовано та доставлено до Росії для подальшого судового процесу над ними. У пропагандистських російських ЗМІ називалися прізвища українських політиків, яких мали показово судити: Турчинов, Порошенко, Зеленський, ще під 80 осіб, зокрема й мене.

Станом на понеділок 27.02.2022 – плани провалено, війна загрожує перерости в затяжну та виснажливу обидві сторони і вже принесла величезні жертви, у тому числі серед мирного населення.

Путін розуміє, що на цьому етапі він фактично програв. І якщо, підтримувані постачанням зброї Заходом, українські війська перейдуть у контрнаступ це буде кінець, як для нього особисто, так і для всієї системи влади, яку він створив.

Тепер є три виходи:

  • перший – переговори, де, закріпивши будь-який мінімальний успіх, здати назад і видати це за перемогу, але українська сторона, яка відчула силу, на це точно не піде;
  • другий – мобілізація та спроба реалізації планів великою кількістю військ та озброєнь, але цей час і море крові з усіх боків і, як наслідок, негатив та категоричне неприйняття ситуації в Росії та світі;
  • і, нарешті, третій – спробувати закінчити все, почавши ядерну війну. І тут або весь світ біля його ніг, або всі здохнуть.

Який варіант він вибере, побачимо вже незабаром.

Я поставив би на четвертий варіант, з бункером і Гітлером.

Джерело: Антон Геращенко

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-02-28 18:56:23

Магазин Автозапчастин м.Ніжин