Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Нову дорогу на Шерстянку доповнять велодоріжкою

Нову дорогу на Шерстянку доповнять велодоріжкою

Будівлю складу, який заважає доповненню нової дороги на Шерстянку велодоріжкою, зменшать шляхом реконструкції.

Про це Високому Валу повідомили в прес-службі Чернігівської міської ради.

Відповідне рішення підтримав виконком Чернігівської міської ради на своєму засіданні 29 липня.

Так, були затверджені та надані містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки для реконструкції будівлі складу по вул. Дмитра Самоквасова.

Це – одна з двох старих складських будівель, необхідність реконструкції або знесення яких виникла у зв’язку з перспективою будівництва велодоріжки обабіч нової дороги на Шерстянку. Інакше вільне місце дозволяє зробити уздовж нової дороги тільки тротуар, без велодоріжки.

Наразі нову дорогу до мікрорайону «Шерстянка» з вулиці Івана Мазепи активно будують. Готова перша з ділянок майбутньої дороги – уздовж скверу «Казка». На інших ділянках – різні етапи дорожніх робіт. Перед будівельниками стоїть завдання укласти проїжджу частину по всій довжині дороги нижнім шаром асфальту до вересня цього року. У цьому ж році зроблять і тротуар, тож пішоходи також скоро зможуть користуватися цим шляхом більш комфортно.

Нагадаємо, об’єкт будуватиметься у два етапи. На першому виконуються всі перенесення комунікацій, підготовчі роботи та укладка нижнього шару асфальтного покриття – щоби вже можна було відкрити рух автотранспорту.

У наступному році планується влаштування верхнього шару асфальтного покриття, а також облаштування території: встановлення дорожніх знаків, інших об'єктів інфраструктури, нанесення розмітки, озеленення території тощо.

Фото — прес-служба Чернігівської міської ради

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
29.07.2020