Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Новорічний подарунок: лікарі Менської громади вдячні Валерію Дубілю за допомогу кисневим обладнанням ВІДЕО

Новорічний подарунок: лікарі Менської громади вдячні Валерію Дубілю за допомогу кисневим обладнанням ВІДЕО

Два місяці народний депутат України, заступник голови ВО «Батьківщина» Валерій Дубіль об’їжджає кожну з ОТГ Чернігівщини і передає медичним закладам кисневе обладнання, якого їм бракує.

Лікарям Менської громади в рамках програми Юлії Тимошенко «Здоров’я нації» Валерій Дубіль надав 36 пульсоксиметрів та 6 оксигенаторів.

В Менському районі, за словами лікарів, більшість людей хворих на ковід лікується амбулаторно. Тому і пульсоксиметри, якими лікарі контролюють стан пацієнта, є необхідними і незамінними.

Надані оксигенатори будуть використовуватись в лікарських амбулаторіях для кисневої підтримки хворих. Медики кажуть, на таку значну допомогу навіть і не сподівались, але у новому році мрії здійснюються.

Перший Заступник Голови парламентського комітету з питань здоров’я нації Валерій Дубіль поділився також з лікарями протоколом, яким користуються Олександрівська та інші лікарні, які сьогодні є фаховими і рятують життя пацієнтів. 

Варто зазначити, вже декілька десятків дороговартісних оксигенаторів та сотні пульсоксиметрів передані до ОТГ області. Раніше таку допомогу отримали громади Прилуччини, а також Куликівщина, Городнянщина та Сновщина.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
09.01.2021