Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Новорічний карантин: як Європа підготувалася до свят

Через активне поширення коронавірусу у світі нині країни змушені впроваджувати жорсткіші карантинні обмеження, щоб зменшити кількість інфікувань.

Європа не виняток. Країни, побоюючись нових спалахів хвороби, вже оголосили про впровадження нових карантинних заходів.

У Німеччині з 16 грудня до 10 січня діятиме суворий карантин. На Новий рік (31 грудня та 1 січня) оголошено заборону на зібрання, громадянам настійно рекомендується відмовитися від запуску феєрверків.

Із дотриманням карантинних вимог працюватимуть аптеки, галантереї, бензоколонки, банки, ощадкаси й поштові відділення. У школах припинять навчання у класах, а також закриють дитячі садки, а університети з 16 грудня переведуть на дистанційну форму навчання. Також в усій країні зачиняться магазини роздрібної торгівлі, окрім продовольчих.

Нідерланди оголосили про локдаун на п’ять тижнів. Нові заходи передбачають обмеження щодо зібрань більше ніж двома людьми, зокрема й удома. Виняток буде зроблено на три дні у період Різдва, коли буде дозволено зустрічі за участі трьох дорослих відвідувачів.

Із 16 грудня всі громадські місця, дитячі садки, тренажерні зали, музеї, зоопарки, кінотеатри, перукарні та салони краси, будуть закриті до 19 січня. Школи закриються до 18 січня.

У Великій Британії теж ввели нові карантинні обмеження – будуть закритті паби та ресторани, окрім доставки та обслуговування навинос. На стадіонах заборонять присутність глядачів, а розважальні заклади мають залишатися закритими.

Уряд Греції на новорічні свята зробить послаблення. Із 7 грудня працюють магазини, які продають різдвяні іграшки.

Туристи, які приїжджають в країну, зобов’язані пройти 10 днів самоізоляції. Також вони мають надати результати тесту на коронавірус.

Із 7 грудня в Австрії також послабили карантин, але ресторани та готелі будуть зачинені до 7 січня. З 24 грудня у країні почнуть працювати підйомники. Мандрівники мають проходити 10-денний карантин.

На Новий рік дозволять збиратися компаніям до десяти осіб, також  працюватимуть роздрібні магазини і підприємства сфери послуг: перукарні та салони краси.

Італія ввела обмеження для тих, хто запланував відпустку в країні. Люди, які приїжджатимуть із 18 грудня 2020 року до 7 січня 2021 року, змушені будуть пройти 14-денний карантин.

А від 24 грудня до 2 січня в Італії діятиме нічна комендантська година, будуть обмеження на пересування між регіонами. Магазини, бари та ресторани на вихідні та у святкові дні будуть зачинені.

Із 15 грудня у Франції діятиме комендантська година від 20.00 до 06.00. На Новий рік і Різдво не буде обмежень між регіонами Франції. Музеї, театри й кінотеатри будуть зачинені ще три тижні.

У Польщі карантин посилили після стрибка випадків зараження коронавірусом до 25 тис. на добу. Дистанційне навчання в школах продовжили до різдвяних канікул. Також до Різдва в Польщі не працюватимуть ресторани, бари, фітнес-студії та культурні установи.

Коронавірус у світі

Станом на ранок 15 грудня у світі зареєстрували 73 190 418 випадків коронавірусу. У світовому рейтингу поширення коронавірусу Україна посідає 17-те місце – між Південною Африкою та Перу.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-12-15 17:41:42