Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

«Новорічні вихідні минули відносно спокійно», — начальник Муніципальної варти Ніжина Вадим Лаврінець

Цими днями ніжинські ЗМІ інформують про те, як минули новорічні вихідні для тих, хто чергував у місті: медустанов, поліції, рятувальників.

Журналіст сайту «УН» з аналогічним запитанням звернулася  до начальника Муніципальної варти Ніжина Вадима Лаврінця.

«Новорічні вихідні минули відносно спокійно. Особлива увага працівників Муніципальної варти була спрямована на центральну площу — головну ялинку, атракціони, декорації, центральні вулиці з ілюмінацією.  Знайшлося кілька охочих дорослих – вони були напідпитку — покататися на дитячих атракціонах. Але, зрозуміло, це їхнє бажання не реалізувалося — наші колеги не дозволили.  Новорічні торговельні ятки, встановлені на вул. Гоголя, також знаходяться під охороною Муніципальної варти. Суттєвих порушень громадського порядку під час святкових гулянь також не зафіксовано», — пояснив Вадим Юрійович.

«Не можемо не згадати про інцидент, який трапився 1 січня зранку, коли дорослий чоловік вирішив справити свої потреби біля однієї з яток. Ніжинці у коментарях запитують, де була Муніципальна варта, коли це сталося?» — поцікавилася журналіст «УН».

«В перший день Нового року ми, як і завжди, охороняли громадський порядок у місті. Знаходитися одночасно у кількох місцях ми не можемо – нас одиниці, а не десятки і, тим більше, не сотні, як в інших службах. Про цей інцидент нам повідомили комунальники. У рамках наданих нам повноважень ми проведемо з порушником виховну роботу. Звичайно, це неподобство. Такого допускати не можна», — зазначив В. Лаврінець.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет

Джерело: uezd.com.ua
2022-01-05 13:42:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин