Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Новорічні сюрпризи: в Чернігові різко зросла вартість газу для маршруток і підвищився тариф на воду

Новий рік у Чернігові розпочався з транспортного застою. Про це чиновники розповіли на ранковій нараді в мерії. Причина – зростання вартості метану.

«З 1 січня стрімко підвищилась вартість природного газу – метану, який коштував 24-26 гривень, а на сьогодні коштує 48-50 гривень м3. За таких умов робота автобусів міських маршрутів, які використовують газ, стала збитковою»,- Віктор Геращенко, заступник чернігівського міського голови.

У зв’язку з цим у новорічні вихідні дні на маршрутах працювала лише приблизно половина запланованого транспорту. Наступне новорічне здорожчання – вода.

«Збільшилось, відповідно, на 10%. Якщо раніше дві послуги становили 28.10 грн, то сьогодні це 30 гривень 91 копійка»,- Віктор Геращенко, заступник чернігівського міського голови.

За словами чиновників, держава підвищила тариф не настільки, на скільки їм хотілося, тому нестиме відповідальність за економічні «здобутки» «Чернігівводоканалу».

«Держава несе відповідальність за економічний результат підприємства»,- Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

Серед новорічних позитивів – у місті продовжується тенденція до спаду захворюваності на ковід.

«З попереднього тижня продовжувалась тенденція щодо зменшення кількості як захворілих осіб, так і госпіталізованих»,- Владислав Кухар, генеральний директор КНП «Чернігівська міська лікарня №2».

Окрім згаданого, на нараді зазначили, що місто проситиме в держави компенсацій із проєкту побудови палацу спорту, буцімто за кошти, які на нього витратили. Відомо, що цей проєкт, який не подужав Чернігів, реалізовуватиметься за державні кошти.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

04.01.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин