Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Новорічна феєрія в Кучинівці: лісова красуня, різдвяний олень та святкова експозиція

Новорічна феєрія в Кучинівці: лісова красуня, різдвяний олень та святкова експозиція

Справжня новорічна казка з’явилася в Кучинівці. Вперше за багато десятиліть в центрі села встановили святкову ялинку – з ілюмінацією та новорічними інсталяціями. Біля лісової красуні також оселився різдвяний олень та розмістили експозицію з новорічних прикрас. А щоб ялинка нікуди «не втекла», і не було бажаючих з нею проводити експерименти, там встановили камеру відеоспостереження з датчиками руху та системою нічного бачення.

Відтак у Кучинівці щовечора сяє новорічна ялинка і радує жителів та гостей села.

Новорічна феєрія в Кучинівці: лісова красуня, різдвяний олень та святкова експозиція

Ідея та реалізація святкового проєкту належить місцевому жителю, а віднедавна і депутату Сновської міської ради від партії «НАШ КРАЙ» Павлу Солодовнику. Та старалися, як кажуть, всім селом. І не тільки.

Народний депутат України Сергій Гривко подарував кучинівцям різдвяного оленя та подовжувачі для його освітлення. Фінансово допомогли і небайдужі кучинівці. Андрій Кривенко повністю закупив ілюмінацію для ялинки. Олександр Кривенко і Володимир Василенко придбали якісний багатометровий подовжувач та частину іграшок. На кошти Катерини Терещенко закупили дощик для ялинки.

Новорічна феєрія в Кучинівці: лісова красуня, різдвяний олень та святкова експозиція

«Для селян відкриття вуличної ялинки стало неабиякою подією. Особливо зраділи дітлахи. Іграшки та прикраси приносили не лише з усіх куточків Кучинівки, а передавали навіть із Сновська. Тому хочеться перелічити всіх причетних: Тетяна Щербина, Софія Апецько, Ірина Терещенко, Наталія Рябченко, Наталія Богдан, Лілія Кабацька, Володимир Терещенко, Антон Рябченко, Ірина Желдак, Сергій Матюх, Олександр Апецько, Марина Апецько, Катерина Кривенко, Тетяна Василенко, Наталія Герасименко, Андрій Акуленко», – зазначає Павло Солодовник.

Новорічна феєрія в Кучинівці: лісова красуня, різдвяний олень та святкова експозиція

Також важливо, що до процесу долучилися кучинівські школярі, які взяли участь в конкурсі «Створи іграшку своїми руками».

«Об’єдналися кучинівці й для встановлення та прикрашання ялинки. Цю почесну місію виконали: Василь Чулінда, Руслан Рябченко, Сергій Коваленко, Олена Недвига, Наталія Лагута, Тамара Терещенко, Андрій Полевичок і Тетяна Щербина. З організаційними моментами допомогли міський голова Олександр Медведьов, директор «Сновськрайагролісгоспу» Олександр Скороход та староста Кучинівки Олена Недвига. Окрема вдячність від селян Миколі Терещенку також за допомогу в організаційних питаннях», – розповідає Павло Солодовник.

Новорічна феєрія в Кучинівці: лісова красуня, різдвяний олень та святкова експозиція Новорічна феєрія в Кучинівці: лісова красуня, різдвяний олень та святкова експозиція Новорічна феєрія в Кучинівці: лісова красуня, різдвяний олень та святкова експозиція Новорічна феєрія в Кучинівці: лісова красуня, різдвяний олень та святкова експозиція

Прекрасна святкова історія гуртування заради чудової справи.

Окрім того, вихованці Кучинівського дитячого садочку отримають солодкі «миколайчики» від Павла Солодовника.

Новорічна феєрія в Кучинівці: лісова красуня, різдвяний олень та святкова експозиція Новорічна феєрія в Кучинівці: лісова красуня, різдвяний олень та святкова експозиція

Попереду в громади багато чудових ініціатив та проєктів.

Кучинівці вірять в світле майбутнє свого населеного пункту і всіляко готові долучатися до його розвитку.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

23.12.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова