Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Новітні методичні посібники для студентів військової кафедри передали студентам у Чернігові

Новітні методичні посібники для студентів військової кафедри передали студентам у Чернігові

У Чернігові представники військово-цивільної спілки «Бойове Братерство України» подарували 60 примірників навчальних посібників із військової підготовки студентам кафедри військової підготовки Академії Державної пенітенціарної служби. Методичні посібники розробляли науковці Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, а організацію видання літератури взяв на себе президент військово-цивільної спілки «Бойове Братерство України» Павло Жебрівський.

Особливістю нових посібників є те, що в них врахований досвід ведення бойових дій підрозділів Сухопутних військ ЗСУ під час виконання завдань у районі проведення АТО/ООС.

“На зустрічі ми досягли домовленості щодо подальшої співпраці з керівництвом навчального закладу з питань забезпечення сучасною навчальною літературою щодо підготовки студентів військової кафедри Академії. Наразі їх тут навчається приблизно 250. Невдовзі ми плануємо покращити і навчально-матеріальну базу військової кафедри навчального закладу. Вже сім років триває війна на сході України і така література досить важлива для студентів кафедри, які отримають офіцерські звання, а дехто з них стане на захист держави та буде виконувати завдання на сході України у складі підрозділів Сухопутних військ”, – зазначив член військово-цивільної спілки «Бойове Братерство України», учасник бойових дій на сході України  полковник запасу Сергій Бачурін.

Новітні методичні посібники для студентів військової кафедри передали студентам у Чернігові

Такі посібники організатори вже передали до Військової академії, що в Одесі, Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у Львові та керівництву оперативних командувань Сухопутних військ Збройних сил України.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

03.09.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова