Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Новим директором ліцею №15 стала Антоніна Харченко

Новим директором ліцею №15 стала Антоніна Харченко

У конкурсі на заміщення вакантної посади директора ліцею №15 у Чернігові перемогу здобула Антоніна Геннадіївна Харченко, яка працює в ньому давно і в тому числі й на керівних посадах.

Про це Високому Валу повідомили в пресслужбі Чернігівської міської ради.

Конкурс, який відбувся в Чернігівській міській раді вчора, 9 березня, проходив у два етапи: перший – письмова перевірка знання законодавства про освіту та вирішення ситуаційного завдання, другий – презентація перспективного плану розвитку ліцею та відповіді на запитання членів конкурсної комісії.

Участь у конкурсі взяли дві кандидатки — Антоніна Харченко та Наталія Докіна. Обидві вони, за висновком комісії, показали високий рівень фахових знань та готовність до такої роботи.

Новим директором ліцею №15 стала Антоніна Харченко

Наталія Докіна

Ліцей №15 є одним із найбільших закладів загальної середньої освіти в Чернігові, тут навчається більше 1300 учнів і працює майже 100 вчителів. Заклад має успішний досвід профільного навчання за напрямками: фізико-математичним, з інформатики, хіміко-біологічним, економічним. За підсумками всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін учні ліцею щорічно займають найвищі призові місця в рейтингу шкіл міста.

Зазначимо, школа №15 разом із іще трьома навчальними закладами Чернігова – №1, №12 та №22 в рамках проведення наступного етапу реформи НУШ мають стати ліцеями. Вже цьогоріч ці заклади не набиратимуть перші класи.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
10.03.2021