Україна і світ

Новий спецвідділ ДБР вже підготував одну справу Майдану для передачі до суду

Спеціальний слідчий відділ ДБР, уповноважений на розслідування справ Майдану, був остаточно укомплектований тільки 11 січня 2020 року
Спеціальний слідчий відділ Державного бюро розслідувань вже підготував для передачі до суду одну із справ про розстріли на Майдані в 2014 році. Про це повідомило слідче підрозділ у справах Майдану”, передає “Радіо Свобода”.

“Незважаючи на короткий термін роботи підрозділу, наразі слідчі ДБР вже готуються до відправлення однієї із справ суд”, – йдеться у повідомленні.

Спеціальний слідчий відділ ДБР, уповноважений на розслідування справ Майдану, був остаточно укомплектований лише 11 січня 2020. Туди перейшли слідчі і прокурори Генеральної прокуратури України та регіональних і місцевих прокуратур, які займалися розслідуванням злочинів, скоєних під час Революції гідності.

Зараз Офіс генпрокурора передає ДБР відповідні кримінальні провадження. Тривалість цього процесу обумовлена великою кількістю епізодів і речових доказів, а також формуванням планів подальших слідчих дій у розслідуванні “справ Майдану”.

Державне бюро розслідувань має отримати від ГПУ 50 проваджень, пов’язаних з подіями на Майдані у 2013-2014 роках.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close