Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Новий рекорд: на Чернігівщині 563 людини захворіли на коронавірус

Новий рекорд: на Чернігівщині 563 людини захворіли на коронавірус

На Чернігівщині коронавірус виявили у 563 жителів області.

Найбільше хворих у Чернігові та Ніжині – 145 та 126 відповідно.

Про це повідомляє Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА.

Захворювання підтвердили також у 68 жителів Ніжинського району, 63 – Козелецького, 39 – Бобровицького та у 32 – Семеніського. Двадцять інфікованих у Носівському районі, 17 у Новгород-Сіверському, тринадцять у Ріпкинському, шістнадцять у Чернігівському. По дев’ять хворих у Городнянському та Сновському районах, п’ять у Борзнянському та один у Менському. З них двадцять дев’ять осіб перебуває на госпіталізації, решта лікується вдома.

Від ускладнень, спричинених вірусом COVID-19, померли двоє чоловіків, 54-річний житель Борзнянського району та 65-річний – Носівського, а також 58-річна жінка з Ніжину.

За минулу добу від коронавірусу в області одужав 231 хворий. З них тридцять два чернігівці, 29 ніжинців, двадцять два прилучанина, 17 жителів Козелецького району, 15 – Корюківського, 14 – Чернігівського. По дев’ять одужавши у Носівському та Менському районах, по сім у Куликівському, Новгород-Сіверському і Ріпкинському. Одинадцять інфікованих одужало у Бахмацькому районі,по вісім у Бобровицькому та Ніжинському, по шість у Прилуцькому і Семенівському, п’ять у Ічнянському. Троє хворих одужало у Сосницькому районі, по чотири у Талалаївському, Сновському, Коропському та Борзнянському. З них сорок три особи перебували на госпіталізації.

Загалом на Чернігівщині 12 120 випадків інфікування COVID-19.

 З них:

– 5823 пацієнти одужали;

– 5546 — лікується вдома;

– 514 — перебува  у медзакладах;

– 214 летальних випадків;

– 23 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в лабораторному центрі провели 524 ПЛР-дослідження. 1129 ІФА-тестів провели заклади охорони здоров’я області.

«На сьогодні в області зареєстрована рекордна кількість випадків, до них частково зараховані результати аналізів Лабораторного центру за суботу та неділю, які внесли в базу даних наприкінці вчорашнього дня. Наразі в регіоні 6 060 активних випадків захворювання»,  – сказав заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
17.11.2020