Україна і світ

Новий комітет з питань Донбасу має наблизити мир на сході, – експерт

Новий комітет з питань Донбасу має наблизити мир на сході, - експерт

Джерело: 112.ua

Новий комітет з питань Донбасу має наблизити мир на сході. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив політичний експерт Олександр Савченко.

“Першочергові завдання, які ставляться, це, звичайно, окремий комітет. Принаймні, “Опозиційної платформою – За життя” запропоновано зробити ще окремий комітет з питань Донецької, Луганської області, який би займався цими питаннями”, – сказав він.

“Треба звести всі завдання, які є, а їх досить багато. У питанні миру, в питанні Донецькій і Луганській області, не варто тільки однозначно припинити стріляти. Це, звичайно, максимум, і те, що необхідно зробити зараз, але виникають ж і такі питання. Виникають питання, як повертати мирне життя на ці території, це будівництво, це школи, це необхідно буде узаконити цілий пласт документів”, – додав він.

Раніше народний депутат Нестор Шуфрич заявив, що “Опозиційна платформа – За життя” не буде “клянчити” комітети, їх розподіл – відповідальність коаліції та їх ставлення до опозиції. 

Нагадаємо, “Опозиційна платформа – За життя” внесла пропозиції про створення у Верховній Раді IX скликання 23 комітетів і 1 комісії з питань приватизації.

Також Опозиційна платформа – За життя” виступає за створення у Верховній Раді ІХ скликання профільного комітету з питань комплексного вирішення проблем Донецької і Луганської областей.

Джерело: www.112.ua