Україна і світ

Новий антирекорд: на засідання у Раду прийшло 10 депутатів

Новий антирекорд: на засідання у Раду прийшло 10 депутатів

На засідання парламенту у п’ятницю, 22 квітня, прийшло 10 депутатів з 423-х. Наступне пленарне засідання Верховної Ради відбудеться 14 травня – після свят.

За словами депутата від “Народного фронту” Леоніда Ємця, це абсолютний антирекорд Верховної Ради. Він вважає, аби парламент не стояв порожнім, треба змінити виборчу систему.

Емець переконаний, що однією політичною силою новообраного президента Володимира Зеленського позитивних змін у цьому питанні не досягти. Єдиний вихід – відкриті виборчі списки.

Якщо новий склад парламенту буде обраний за старою виборчою системою, картинка сильно не зміниться. Ну буде тут сидіти 100-150 відповідальних депутатів. А толку? Треба мінімум 226 для прийняття хоч якогось рішення. Потрібно змінити виборчу систему,
– заявив він. 

А депутатам таки було, що обговорити у п’ятницю. На цьому пленарному засіданні, спікер Ради Андрій Парубій повідомив, що у парламенті зареєстровано вже 4 проекти постанови про скасування результатів голосування у другому читанні і в цілому законопроекту про українську мову.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело Телеканал новини «24»
26.04.2019

Close