Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Нові вікна, двері та паркан: бабусі з Ічні, над якою знущалися підлітки, допомагають волонтери

Нові вікна, двері та паркан: бабусі з Ічні, над якою знущалися підлітки, допомагають волонтери

Волонтерка із Ніжина Карина Фільчакова допомагає бабусі із Ічні, над якою познущалися підлітки, – повідомляє Суспільне.

Підлітки приходили до неї в будинок, знімали відео знущань і викладали в соцмережі «Тік-Ток».

Після розголосу цієї справи Карина Фільчакова організувала збір грошей. 20 тисяч гривень витратили на заміну вікон, дверей і новий паркан, щоб дістатися будинку літньої жінки більше не було так просто.

«Коли я побачила ці крики… Досі в мене ком у горлі. Я була шокована від того, що діти роблять. І найголовніше – це безкарність. Тому що діти забезпечених батьків і покарання їм не світить», – розповіла волонтерка.

За словами сусідів, до бабусі, підлітки навідувались з минулої осені. Вибили їй скло у вікнах та без попередження заходили до будинку. Щоб це більше не повторювалося, волонтерка Карина вирішила власними силами назбирати для бабусі гроші на новий паркан та вікна.

«Я робила публікації, і люди, і вся Україна. І ми потроху назбирали спочатку на двері, потім на вікна. А потім ми зрозуміли, що без паркану не обійтись, тому що ця сволота прийде і все одно буде добиватися свого» – зазначає Карина.

Та встановити паркан для бабусі виявилось не так легко. Останнім часом жінка додому нікого не пускає, боїться, що їй нашкодять.

Ічнянським відділом поліції було відкрито два кримінальних провадження за знущання над самотньою бабусею.

За словами речниці поліції області Юлія Ковтун, під час обшуків у фігурантів кримінального провадження була вилучена техніка, на яку ймовірно знімалося відео. Техніку направили на експертизу, яка має це спростувати або підтвердити.

Сусіди розповідають, що після розголосу події хлопці, які фігурували на відео, приходили до бабусі Надії один раз – вибачитися.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
07.08.2020