Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Нові супермаркети, доступні ціни та мобільні сервіси: що планує «АТБ» у 2021 році

Нові супермаркети, доступні ціни та мобільні сервіси: що планує «АТБ» у 2021 році

2021 рік остаточно вступив у свої права. Жителі Чернігова й області відсвяткували його і по новому, і по старому стилю (звісно, наскільки це було можливо в умовах карантинних обмежень і заборон). Прийшов час забути всі труднощі минулого року та сісти за складання планів на нинішній. Він обіцяє нам чимало змін і нововведень. Найближчими місяцями закінчиться адаптивний карантин і почнеться масова вакцинація. Багато країн знову відкриють свої кордони для наших туристів. Чимало цікавого та важливого готує в 2021-му більш ніж чотирьом мільйонам своїм клієнтів, у тому числі й тим, що живуть у Чернігові, незмінний лідер вітчизняної галузі роздрібної торгівлі – «АТБ». Корпорація збирається  й надалі розширювати географію присутності, відкривати комфортні магазини, підвищувати рівень сервісу, а також впроваджувати інноваційні  диджитал-технології в сферу ритейлу. Отже, розповімо про все докладніше.

На відміну від минулого року, коли пріоритетним було розширення флагмана корпорації – торговельної мережі «АТБ-Маркет» – переважно на заході країни, 2021-й порадує новими супермаркетами жителів інших областей. Збільшити кількість магазинів планують у невеликих населених пунктах, де люди дуже хочуть купувати якісні продукти за максимально доступними цінами. Першими приймуть покупців нові супермаркети «АТБ» у містечках із населенням сім тисяч жителів і більше. Також будуть відкривати магазини в передмістях обласних центрів, невеликих населених пунктах, розташованих поблизу автомагістралей, і курортних зонах.

Нові супермаркети, доступні ціни та мобільні сервіси: що планує «АТБ» у 2021 році

Усього цього року планують створити 120 супермаркетів, тоді магазини цієї мережі рівномірно покриють усю територію нашої країни. Нині в 308 містах і селищах 24 областей України, включаючи й Чернігівську, працюють 1203 магазини «АТБ». Асортимент кожного з них перевищує 3,5 тисячі найменувань гарантовано свіжих продуктів і якісних товарів першої необхідності. При цьому ціни в магазинах найбільшої за багатьма показниками торговельної мережі країни традиційно нижчі за середньоринкові на 10–15%. Тут завжди можна знайти акційні пропозиції (товар дня, товар тижня та ін.), тож заощадити можна 40%, а іноді навіть 50%.

Щоб клієнти могли купувати товари за розумні гроші, корпорація постійно оптимізує свої бізнес-процеси, має великий асортимент продукції власних торгових марок, принципово працює з виробниками без посередників, впроваджує сучасні енергоощадні технології, володіє однією з найбільш розвинених у країні логістичних інфраструктур (має власні мультитемпературні складські центри європейського зразка, свій вантажний автопарк чисельністю більш ніж 700 машин тощо). Також у році, що настав, корпорація планує ввести в експлуатацію новий розподільний центр у Харківській області та почати будувати ще один такий РЦ у Хмельницькій.

Нові супермаркети, доступні ціни та мобільні сервіси: що планує «АТБ» у 2021 році

Що стосується диджитал-рішень, то до відкритого торік першого в країні продуктового інтернет-магазину «АТБ» повного циклу в 2021-му додадуть запуск власного мобільного застосунка, що об’єднає вже запущені диджитал-сервіси: «Скануй та купуй», «АТБ Pay», програму лояльності тощо.

Цінова політика «АТБ» залишається незмінною понад чверть століття і є відмітною рисою магазинів мережі, що полюбили мільйони громадян, у тому числі й жителі Чернігова. Європейський рівень обслуговування, зручність торгових залів, впровадження онлайн-сервісів, безперебійна поставка гарантовано свіжої продукції, можливість заощаджувати – конкурентні переваги таких маркетів. Робити покупки в «АТБ» зручно та зручно!

Нові супермаркети, доступні ціни та мобільні сервіси: що планує «АТБ» у 2021 році

Крім своєї основної місії (безперебійно поставляти українцям якісні продукти за доступними цінами), компанія також відіграє важливу роль у розвитку місцевої інфраструктури і є найбільшим платником податків у галузі. Особливо це відчутно після реформи децентралізації, коли значно більший відсоток від зібраних податків залишається в розпорядженні місцевих органів влади. Це означає, що справно сплачені лідером вітчизняної галузі ритейлу солідні податкові відрахування допомагають розвитку інфраструктури нашого Чернігова й області.

Реклама

17.02.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова