Україна і світ

Нові прогнози букмекерів на Євробачення-2019: кому пророкують перемогу

Нові прогнози букмекерів на Євробачення-2019: кому пророкують перемогу

Півфінали Євробачення-2019 в Ізраїлі вже відбувлися 14 і 16 травня. Імена фіналістів вже стали відомі, а букмекери продовжують робити свої прогнози та ставки на переможця конкурсу. Представник Нідерландів вже протягом кількох місяців залишається незмінним лідером.

64-й міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2019 відбудеться в Ізраїлі, у Тель-Авіві. Півфінал співочого шоу відбувся 14 травня, другий півфінал – 16 травня, а фінал конкурсу, в ході якого визначать переможця, проведуть 18 травня. 

Нові прогнози букмекерів на Євробачення-2019: кому пророкують перемогу

Після гучного скандалу з MARUV, яка перемогла у Нацвідборі Євробачення-2019, Національна суспільна телерадіокомпанія України ухвалила рішення відмовитись від участі в головному конкурсі в Ізраїлі. Через це позиція України в рейтинговій таблиці зникла. Раніше Україна навіть не входила в топ-10 кращих, а після перемоги на відборі MARUV Україна піднялася в рейтингу і посіла четверте місце.

Прогнози на переможця у конкурсі Євробачення

Останні букмекерські прогнози з’явились на офіційному сайті пісенного конкурсу Євробачення сьогодні, 17 травня. Місце переможця, як і раніше, пророкують Нідерландам. Країну представить виконавець Дункан Лоренс з піснею Arcade.

Друге місце неочікувано посіла представниця Австралії Кейт Міллер-Хейдке з піснею Zero Gravity. Трійку лідерів закріплює представник Швеції – Джон Лундвік з піснею Too Late for Love. На четвертому місці наразі розмістився учасник від Швейцарії Лука Хенні із запальною піснею She Got Me. 

А представник Росії, якому до початку Євробачення пророкували друге місце, з кожним днем втрачає переможні позиції. За один день Сергій Лазарєв з піснею Scream “скаче” з 7 на 5 місце і навпаки. У десятці перших також розмістились представники країн Азербайджану, Італії, Ісландії (які раніше мали тверде 10 місце), Франції і Норвегії.

Нові прогнози букмекерів на Євробачення-2019: кому пророкують перемогу
Букмекерські прогнози на Євробачення-2019

Чому розгорівся скандал довкола участі MARUV у Євробаченні-2019?MARUV перемогла у фіналі Нацвідбору Євробачення-2019 та отримала право представляти Україну на пісенному конкурсі. Проте чимало українців висловлювалися проти виступу артистки на конкурсі від України, адже MARUV продовжує гастролювати Росією. Співачка свої концерти в Росії аргументувала тим, що цими виступами сприяє “миру між країнами”.

При цьому MARUV заявила, що вважає Крим територією України, але не змогла однозначно відповісти на питання про війну на Донбасі. Співачка сказала, що це дуже складне запитання для неї, адже її близькі втратили домівки на Донбасі, і їй про це дуже важко говорити. MARUV додала, що “хоче, аби настав мир, і щоб нарешті це закінчилося”.

Джерело Телеканал новини «24»
17.05.2019