Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Нові призначення та розширення громади: перша сесія Козелецької селищної ради

Козелецька територіальна громада з новим очільником. Ним став висуванець від партії «Наш край» Валентин Бригинець, який переміг на місцевих виборах у жовтні. Саме ухвалення рішення про початок його повноважень стало одним із найголовніших питань першої сесії Козелецької селищної ради 8-го скликання. Його депутати підтримали одноголосно.

«Лічильна комісія? – Одноголосно! Рішення прийнято».

Уже як новообраний голова територіальної громади Валентин Бригинець склав присягу.

«Урочисто присягаю, що буду вірно служити громаді та народові України. Неухильно дотримуватися Конституції України та законів України. Втілювати їх у життя, охороняти права, свободи та законні інтереси громадян. Сумлінно виконувати свої посадові обовязки», – Валентин Бригинець, голова Козелецької територіальної громади.

Далі обирали секретаря селищної ради. Кандидатом на цю посаду також стала представниця політичної партії «Наш край» Світлана Адаменко. У таємному голосуванні взяли участь 15 депутатів.

«Кількість голосів депутатів, поданих за кандидатуру секретаря Козелецької селищної ради Адаменко Світлани Василівни, – 14. Секретарем стала Адаменко Світлана Василівна», Тетяна Єркіна, голова лічильної комісії.

«Потрібно нам усім протягом каденції працювати. Тому хочу вам побажати вам міцного здоровя та дякую за довіру», – Світлана Адаменко, секретар Козелецької селищної ради.

Також на сесії сформували фракції й ухвалили рішення про утворення постійних комісій.

«Всі питання, які були поставлені на цю сесію, були вирішені. Тепер треба пришвидшитися, приймати виконком і рухатися далі, планувати бюджет, затверджувати, щоб ми до кінця року встигли це все зробити», – Валентин Бригинець, голова Козелецької територіальної громади.

Окрім цього, на позачерговій сесії планують обрати старост. Загалом Козелецька територіальна громада тепер налічує 54 населені пукти. За словами Валентина Бригинця, нещодавно сюди доприєднались 5 сільських рад.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

14.12.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова