Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Нові подробиці вибуху в Новій Одесі: троє загиблих, пошуки тривають


Нові подробиці вибуху в Новій Одесі: троє загиблих, пошуки тривають

Вночі на місці вибуху багатоповерхівки у Новій Одесі знайшли тіло другої жертви – 57-річної мешканки 4-го поверху.

На разі рятувальники розчищають завали у кімнатах на третьому поверсі. Ймовірно, там знаходиться тіло господаря квартири, що вибухнула. Живим його вже й не розраховують знайти.

Вночі пошукові собаки знову пройшли по уламках будинку і живих не виявили.

Наразі достеменно відомо про трьох жертв вибуху. Двох жінок привалило бетонним перекриттям, один чоловік помер від серцевого нападу, побачивши руїни. Троє людей у лікарні. Це – жінка, що була паралізованою і подружжя з п’ятого поверху. В чоловіка складні перелами руки.

Сотні рятувальників у три зміни працювали всю ніч. Перший під’їзд обвалився з п’ятого до третього поверху.

Паралельно з рятувальниками комунальники розчищають завали у під’їздах, що поруч. Мешканцям постраждалого будинку дозволили у супроводі поліцейських  повернутися у квартири за необхідними речами.

Міська влада запрошувала людям ночівлю  у гуртожитку ліцею. Проте цією пропозицією скористався лише один чоловік.  Решту прихистили родичі.  На разі чиновники й експерти вирішують, коли люди  зможуть повернутись додому.

Обласна влада обіцяє місту свою допомогу.

Про компенсації мешканцям поки не йдеться. Спершу експерти й чиновники вивчатимуть стан кожної квартири. Міська влада створює доброчинний  фонд для допомоги постраждалим і учасникам ліквідації наслідків вибуху.

 


Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-28 14:37:23

Магазин Автозапчастин м.Ніжин