Україна і світ

Нові лідери – це не проект під парламентські вибори 2019 – Ольга Айвазовська

Ольга Айвазовська розповіла, для чого продовжили проект Нові лідери та як він може вплинути на політичну еліту у майбутньому.

Нові лідери – це не проект під парламентські вибори 2019 – Ольга Айвазовська

Співзасновниця громадянської мережі Опора Ольга Айвазовська переконана, що людський капітал в Україні не відкритий, але без політичної освіти і просвіти нам буде дуже складно.

Про це вона розповіла у студії програми Свобода Слова, відповідаючи на питання Вадима Карп’яка щодо проекту Нові лідери, до наглядової ради якого входить її громадська мережа.

Читайте:

Нові лідери про втілення проектів: справедливість є, за неї варто боротися

Нові лідери України: хто вони та чи змінять систему

Фінал проекту Нові лідери: стало відомо, хто отримав мільйон

Айвазовська запевняє, що проект Нові лідери фактично є новим етапом, де не статистично розповідатимуть, як скористатись виборчим правом, а пояснюватимуть, що таке права в цілому, що таке лідерство, і що таке змістовна участь у політичних процесах та якими мають бути кроки для реалізації цих стратегічних завдань.

– Очевидно, що це не буде проект Танці з зірками, напевне, у нього не буде такої великої аудиторії, як у розважальних проектах, але ми переконані, що крок за кроком, рік за роком ми знаходимо нових зірок, які можливо, через 5-10 років замінять політичну еліту, але вже якісну.

І, однозначно, це не політичний проект на наступні парламентські вибори. Кожен вільний обирати брати в них участь чи ні, додала Айвазовська.

Джерело ФАКТИ. ICTV
23.04.2019