Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Новгород-Сіверська райрада ухвалила ініційоване «Нашим краєм» звернення до влади по стабілізації тарифів

Новгород-Сіверська райрада ухвалила ініційоване «Нашим краєм» звернення до влади по стабілізації тарифів

Позиція*

На сесії Новгород-Сіверської районної ради було ухвалено звернення до прем’єр-міністра та голови Верховної Ради щодо необхідності стабілізації комунальних тарифів на поточний опалювальний сезон, ініційоване партією «Наш край».

Від партії у ній узяли участь депутати районних рад, а також депутат Чернігівської обласної ради Юрій Музика і депутат Новгород-Сіверської міської ради В’ячеслав Кауфман.

«Реальні доходи громадян та їхні життєво необхідні витрати нині знаходяться у ситуації дисбалансу. Тому ми вважаємо недопустимим встановлювати тарифи, які значно вищі за собівартість газу. Це підвищення ціни потягне за собою масштабну соціально-економічну кризу», наголосив депутат.

Він також зазначив, що від центральної влади «Наш край» вимагає рішучих дій щодо встановлення справедливих цін на газ для громад, розширення фінансування субсидій, компенсації з держбюджету витрат місцевих бюджетів через залишення тарифів незмінними, а також встановлення мораторію на припинення житловокомунальних послуг під час карантину.

Під час сесії відбувся й урочистий момент – вручення відзнаки депутату НовгородСіверської районної ради Станіславу Романчуку («Наш край») як потужному підприємцю. Завдяки його діяльності відбувається наповнення місцевого бюджету та забезпечуються робочі місця.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
12.11.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь