Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Новачок МЮ взяв ігровий номер на честь Нурі, який довго перебував у комі

Англійський Манчестер Юнайтед напередодні офіційно оголосив про підписання футболіста амстердамського Аякса Донні ван де Бека. Футболіст вибрав собі №34 на футболці і розповів в інтерв’ю клубному медіа, чому це для нього важлива цифра.

Нідерландський хавбек обрав цифру 34 на честь свого колишнього партнера з Аякса Абдельхака Нурі, який тривалий час перебував у комі.

— Це для мене важливо через мого хорошого друга Абдельхака Нурі. Ви, мабуть, знаєте історію, що у нього був серцевий напад. Я дуже близький з його сім’єю, а його брат – один з моїх ліпших друзів. Я багато з ними спілкуюся. Тому я вирішив взяти його старий номер, щоб поєднати з ним хороші спогади, – розповів Ван де Бек.

Цікаво, що в Аяксі 23-річний гравець носив футболку з №6 ще з 2017 року, а до тих пір з №30.

Що сталося з Нурі?

Адбельхак Нурі втратив свідомість під час товариського матчу з німецьким Вердером 8 червня 2017 року. Футболіста доставили в лікарню, де у нього діагностували серцеву аритмію з безповоротними наслідками для головного мозку.

Відтоді гравець перебував у комі, з якої вийшов у березні 2020 року. 22-річний нідерландець реагує на оточення і може перебувати в інвалідному кріслі.

У березні 2020 року також стало відомо, що Аякс розірвав контракт з футболістом на тлі кризи через пандемію коронавірусу. Втім, клуб продовжував виплачувати заробітну плату гравцю до 1 липня, як і раніше.

Джерело: Manchester United

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-09-03 16:16:08