Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Нова зливна станція у Чернігові запрацює з січня 2021 року

Нова зливна станція у Чернігові запрацює з січня 2021 року

В грудні 2020 року КП «Чернігівводоканал» разом з представником виробника – ТОВ «ІМЕСТ-ПЛЮС», м. Київ, провели пусконалагоджувальні роботи та практичні випробування зливної станції, змонтованої в районі села Гущин на території каналізаційних очисних споруд міста.

Про це Високому Валу повідомили в пресслужбі Чернігівської міськради.

Це – завершальний етап виконання робіт, яким підтверджено, що станція працює в режимі, визначеному виробником. За планами КП «Чернігівводоканал», нова зливна станція розпочне приймання стоків від перевізників з січня 2021 року.

Під час проведення випробувань через зливну станцію було прийнято стоки різної консистенції з трьох спеціалізованих автомобілів.

Працівники КП «Чернігівводоканал» та перевізники на практиці відпрацювали порядок зливу стічних вод, ознайомилися з технологічними особливостями роботи станції зливу, провели відбір проб та аналіз стічної води з кожного автомобіля. За результатами випробувань було надано ряд технічних рекомендацій, направлених на покращення роботи зливної станції.

Фактично, було підтверджено, що зливна станція працює в заявлених режимах. Для автомобілів з різними об’ємом завантаження зафіксована практично однакова швидкість прийому стоків – 1м3 за хвилину. Практично, з урахуванням часу на приєднання, за годину станція зможе прийняти 6-8 автомобілів.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
23.12.2020