Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Носівчанин, що намагався зарізати свого знайомого,проведе у в’язниці 5 років

Носівчанин, що намагався зарізати свого знайомого,проведе у в’язниці 5 років

Колегією  суддів судової  палати у кримінальних справах Чернігівського апеляційного суду за скаргою прокурора скасовано вирок Носівського районного суду Чернігівської області від 10.06.2021, яким особу за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження), засуджено до позбавлення волі на строк    5 років та на підставі ст. 75 КК України звільнено від відбування призначеного покарання з іспитовим строком – 3 роки.

У червні 2020 року обвинувачений – уродженець м. Носівка, 1989 року народження, на грунті раптово виниклих неприязних відносин, умисно наніс потерпілому один удар ножем в живіт, чим спричинив тяжкі тілесні ушкодження, небезпечні для життя в момент заподіяння.

Прокурор, займаючи принципову позицію, довів, що місцевий суд, безпідставно застосував до обвинуваченого ст. 75 КК України та звільнив від відбуття покарання з іспитовим строком, оскільки суд не в повній мірі врахував тяжкість вчиненого злочину, обставини кримінального правопорушення, а саме нанесення обвинуваченим потерпілому без будь-яких вагомих підстав ножового поранення в життєво важливий орган, особу обвинуваченого, який посередньо характеризується та раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення тяжкого злочину.

Враховуючи позицію прокурора щодо невідповідності призначеного покарання тяжкості кримінального правопорушення та особі обвинуваченого, апеляційний суд ухвалив вирок, яким засудив обвинуваченого до реального позбавлення волі строком на  5 років.

Вирок набрав законної сили.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

27.10.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин