Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

НКРЕКП анонсувала підвищення тарифів на передачу електроенергії на 2024 рік

Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), 16 листопада схвалила проєкт рішення про коригування тарифів на послуги з передавання електроенергії, на послуги з диспетчерського управління Укренерго, а також на послуги з розподілу електричної енергії на 2024 рік.

Зокрема, пропонується тариф Укренерго підвищити на 22,1% – до 592,89 грн/МВт-год (без ПДВ). До кінця 2023 року тариф на передавання становить 485,1 грн/МВт-год.

– Сьогоднішніми рішеннями ми входимо в регуляторну процедуру щодо перегляду тарифів на передавання, диспетчеризацію, розподіл електроенергії та для постачальників універсальних послуг на наступний рік. Це дуже важливі питання для ринку, тому ми маємо відповідально поставитися до їхнього прийняття, – сказав голова НКРЕКП Костянтин Ущаповський.

Зараз дивляться

Підвищення тарифу з передачі електроенергії напряму не впливає на побутових споживачів, оскільки її надходження населенню здійснює постачальник універсальних послуг за фіксованими цінами. Проте зачіпає промислових виробників та інших учасників ринку, тому це може вплинути на зростання цін на товари й послуги.

Тариф на електроенергію для населення підвищили ще з 1 червня – до 2,64 грн за кВт.

Згідно з постановою Кабміну №544, така фіксована ціна діятиме до 31 грудня 2023 року включно.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!
Джерело: Українська правда

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-11-16 17:30:10