Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

«НіжинТеплоМережі» перейшли на нові договори, але тарифи не зростатимуть

Сьогодні, 2 грудня, на виконкомі Ніжинської міської ради йшлося «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №398 від 18.10.2021 року» «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з постачання теплової енергії та гарячої води по ТОВ «НіжинТеплоМережі» для населення».

Зі слів т. в. о. директора Любові Ісаєнко, дане рішення – чисто технічне, пов’язане зі змінами у законодавстві.  Справа у тому, що з 5 листопада  «НіжинТеплоМережі» перейшли на нові договори з населенням, але по тарифах, затверджених у 2018 році. Тобто вартість вказаних послуг надалі не зростатиме.

«Яка наразі ситуація на підприємстві? Розраховуєтесь з «Чернігівгазом»? Населення оплачує надані вами послуги?» — поцікавився міський голова Олександр Кодола.

«З «Чернігівгазом» розрахувались. Щодо сплати послуг населенням, трішки є покращення – за жовтень оплата склала приблизно 95%. Але борг у 20 млн. грн. нікуди не подівся. Юридичні особи дуже погано сплатили за жовтень. А ось бюджетні установи розрахувались навіть наперед», — зауважила Л. Ісаєнко.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет

Джерело: uezd.com.ua
2021-12-02 18:18:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин