Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Ніжинський водій Сергій Білоус: «Отримую насолоду, коли я за кермом»

Сергій Білоус, як і Віктор Макієнко — колеги. Водії. Колись разом працювали на Ніжинському АТП. Сергій прийшов на підприємство молодим хлопцем. Згодом здобув авторитет серед старших водіїв, керівництва. В той час за честь було потрапити на шпальти міськрайонної газети. Сергій неодноразово був героєм статей. З гордістю показує газету, де його сфотографував відомий ніжинський фоторепортер Юрій Власовець. 

«Зберігаю газети, це моя історія життя», — говорить Сергій.

За своє водійське життя Сергій Білоус опанував ледь не всі радянські автобуси. Розпочинав свою кар’єру на ЛіАЗі. Їздив містом, районом. Потім ЛАЗи, «Ікаруси». Міжміські, далекі рейси. На роботу завжди йшов з гарним настроєм. Завжди був впевнений у своїй техніці, яка його ніколи не підводила.

«Техніку треба любити і берегти, — говорить Сергій. — Тоді вона вірою і правдою буде тобі служити. Неодноразово сам в цьому переконувався».

Останні роки Сергій працював на міжміських і міжнародних перевезеннях. Об’їздив пів Європи, всю Україну. Освоїв нові сучасні автобуси.

«Звичайно, вони комфортні, зручні. В ньому їдеш і насолоджуєшся поїздкою, — ділиться враженнями Сергій. — Було цікаво їздити Європою. Там шикарні дороги. Не їдеш, а пливеш, мов на кораблі. Швидкість не відчувається, тільки пейзаж змінюється за вікном”.

Як зазначає Сергій, на міжміських автобусах, власниками яких були іноземні компанії, працювати важко. Адже постійно треба рухатися за графіком, проте бувають і випадки, коли через снігопади доводилося стояти в заторах, і не по одній годині. Ось тут і виручала сучасна закордонна техніка. Надворі — хурделиця, дорога переметена, техніка стоїть, а в салоні тепло і затишно. Пального — вдосталь.

Нині Сергій Білоус змінив габарити великого автобуса, пересів на мікроавтобус. Працює в державній установі водієм.

«Люблю дорогу, нові враження, нові місця. Не уявляю себе без автомобіля. Люблю свою роботу, отримую насолоду, коли я за кермом», — говорить Сергій.

В день професійного свята Сергій Білоус зичить всім своїм колегам простого людського щастя, бути за кермом без прикрих пригод і отримувати насолоду від своєї роботи.

Джерело: «Ніжин.City»

Джерело: uezd.com.ua
2021-10-31 11:56:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин